Ako rozumne ušetriť pri stavbe strechy

31.10.2014
Čas sú peniaze. To platí aj pri stavbe strechy. Keramická strešná krytina Creaton  ponúka niekoľko výhod, ktoré pri stavbe strechy šetria čas i peniaze.

Odborník radí: Ako najlepšie zatepliť stropy v bungalove

31.10.2014
Dobrý deň, staviame rodinný dom bungalov a chcela by som sa opýtať ako správne zatepliť stropy, akú hrúbku izolácie dať. V dome sme nerobili deku, len veniec. Porozkladali sme drevené trámy a na nich, a na venci, stojí strecha. Poschodie je neobývané z dôvodu výšky v streche, ktorá je len 1,6 ...

Odborník radí: Aký materiál použiť na zateplenie podkrovia

30.10.2014
Rekonštruujeme starý murovaný dom po starých rodičoch. Chceme vymeniť strechu a vytvoriť si obývateľné podkrovie. Aký materiál odporúčate použiť na izoláciu podkrovia, aby sme čo najlepšie zabránili tepelným stratám?

Rada odborníka

30.10.2014
Ešte pred príchodom zimy by som chcel stihnúť obnoviť mierne poškodenú strechu rodinného domu, zhrdzavenú bránu, stĺpiky aj zábradlie. Hľadám niečo cenovo prijateľné, zároveň však s ľahkou a rýchlou aplikáciou. Čo by ste mi poradili?

KMB SENDWIX – nadčasové murivo pre moderné bývanie

28.10.2014
Sendvičové murivo KMB SENDWIX ponúka najväčší výrobca betónovej strešnej krytiny a vápenno-pieskových murovacích prvkov – spoločnosť KM Beta. Tento unikátny certifikovaný systém viacvrstvového muriva spĺňa technické požiadavky zodpovedajúce súčasným i budúcim potrebám. So systémom KMB SENDWIX ...
všetky články
Komentáre
Najnovšie
Najdiskutovanejšie
všetky komentáre