Tapetujte ako profesionáli a ušetrite

14.9.2014
Väčšina z vás má už s tapetovaním určité skúsenosti, no ukážeme vám, ako sa môžete stať takmer profesionálmi. Prácu vylepšíme podlahovými a stropnými lištami, ktoré vytvoria imitáciu štuky a opticky vysoký strop.

8 najkrajších rastlín neskorého leta

12.9.2014
Záhrady sa v tomto období pýšia množstvom rozkvitnutých trvaliek a letničiek. Na konci leta a začiatkom jesene, keď ich krása pominie, ich možno nahradiť inými nemenej atraktívnymi rastlinami. Poradíme vám, na ktoré upriamiť pozornosť.

Záhradný stôl, v ktorom kvitnú kvety

11.9.2014
Predstavte si stôl, ktorý bude počas ročných období žiť. Sedenie pri ňom spríjemnia živé rastlinky, zasadené priamo do stola. Romantické večery prežiari svetlo z námorníckych svietnikov. Vyrobíte ich rýchlo a takmer ZADARMO.

Ako skrotiť divokú krásku s ostrými zúbkami?

10.9.2014
Všetci ju poznáme. Mnohí by ju chceli vlastniť. Mnohí ju potrebujú. Nezriedka podnecuje našu fantáziu, núti nás pomenovávať ju menami z ríše dravých šeliem. Sú to mená, ktoré najlepšie vystihujú jej podstatu. Zubov má totiž veľa a jej dravosť aj potenciál sú doslova imponujúce. Reťazová píla.

Čím pokryť šikmú strechu?

10.9.2014
Požiadavky na strešné materiály sa neustále zvyšujú, nielen vo vzťahu k aktuálnym klimatickým podmienkam, ale tiež z hľadiska životnosti, ekológie, úspory energie a dizajnu.
všetky články
Komentáre
Najnovšie
Najdiskutovanejšie
všetky komentáre