Toaleta, ktorá otvára novú dimenziu čistoty

01.9.2015
Nadčasový dizajn toalety Geberit AquaClean Sela, jej švajčiarska spoľahlivosť a diskrétna funkčnosť sa hodí do každej kúpeľne. Moderné závesné riešenie je určené pre nové stavby, stojaci model prevažne pre rekonštrukcie. Jednoduchá montáž, intuitívne ovládanie a ľahká údržba zabezpečia, že ...

Výmena brzdovej platničky na bicykli

01.9.2015
Mechanika brzdových systémov automobilov a motocyklov sa už využíva aj na bicykloch. Má to svoje dôvody – brzdy síce vyvinú väčšiu brzdnú silu, sú však presnejšie a reagujú pohotovejšie. Nevýhodou je množstvo nových a zároveň drahších komponentov, medzi ktoré patria aj brzdové platničky.

Staviame záhradný domček - 1. časť: Základy

31.8.2015
Je to výzva. Ak ste vopred vylúčili akékoľvek kopanie a betónovanie, možno nájdete inšpiráciu v drevenej platforme osadenej na zemných skrutkách. Tú dokážete bez zdržiavania vybudovať aj vtedy, keď POČASIE vášmu zámeru nepraje. My sme si to vyskúšali v snehu a blate.

Skalka za jeden víkend

28.8.2015
Ak neviete, čo so zemopu a s kameňmi z predchádzajúcich záhradných úprav, skrášlite si záhradu skalkou. Existuje veľa druhov. Sú totiž napodobeninou množstva horských, podhorských a skalných prírodných biotopov. Skalničkám zabezpečia prirodzené podmienky a vám oživia svahovitú či rovnú záhradku.

Kvalitné sekery Husqvarna – do lesa aj do záhrady

28.8.2015
Napílené drevo je vo väčšine prípadov príliš veľké, aby sa s ním dalo kúriť. Tu nastupuje pomocník zvaný sekera. Stará klasika je sekera s drevenou rukoväťou a oceľovým ostrím. Výber sekery ale závisí od jej neskoršieho využitia, inak vyzerá sekerka na štiepanie, inak na rúbanie a inak na ...
všetky články
Komentáre
Najnovšie
Najdiskutovanejšie
všetky komentáre
Najnovšie knihy a časopisy

TV program Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály www.telkac.sk

Reklama