Stojan na jabĺčka nahradí zaužívanú misku

24.10.2014
Ovocie nemusí vždy ležať v miske! Ak mu ponecháte voľnosť, ktorú malo aj na strome, odvďačí sa vám dlhšou životnosťou a možno aj úsporou miesta na stole. Hrúbku aj tvar použitých materiálov treba prispôsobiť veľkosti STROMČEKA.

Aký je vplyv kontaktného tepelnoizolačného systému na vnútornú klímu?

23.10.2014
Kontaktným zateplením objektu dosiahneme okrem iných výhod aj zvýšenie povrchovej teploty stien, čím sa snažíme splniť hygienické kritérium: každé miesto vnútorného povrchu s ji ≤ 80 % musí byť bezpečne nad teplotou rosného bodu.

Hobby magazín Postav dom, zasaď strom 32/2014

23.10.2014
V sobotu 25. 10. ovocinár Marián Komžík poradí záhradkárom pri výbere hrušiek a odporučí im do záhradky aj trošku „exotiky“, ázijské hrušky - nashi. Pripravíme sa na blížiaci sa halloveen a Miška s Dankou Tóthovou vyrobia strašidlo z gázoviny. Chovateľka Anita Jančovičová z Vajnor vám predstaví ...

Majster alebo fušer?

23.10.2014
Vybrať si strešnú krytinu je len jeden krok k dokonalej streche. Kvalitný a preverený majster totiž nielenže skompletizuje samotnú strechu, ale je aj zárukou spokojného bývania. Ako si však vybrať toho správneho z množstva ponúk, neoklamať sa a neprísť o množstvo peňazí a nervov?

NOVEMBROVÉ vydanie UROB SI SÁM v predaji

22.10.2014
Ako skrášliť hroby? Sedem krásnych rastlín na úpravu hrobov! Postup pri ich výsadbe. Zisťovali sme, koľko stojí pohreb a ako naň vybaviť finančný príspevok. Podrobný postup stavby drevenej udiarne! Že drevený jeleň do záhrady je vhodný ako vianočná dekorácia? Veru áno! Vysaďte si dreviny, ktoré ...
všetky články všetky komentáre