Odborník radí: Chradnúca gardénia

28.3.2015
Kúpila som si rozkvitnutú a voňavú gardéniu. Jej krásne tmavozelené listy však časom vybledli a začali jej opadávať kvety. Kde robím chybu pri pestovaní? (Jaroslava P., Žilina)

Bývajte kvalitne s kvalitným úverom

27.3.2015
Naplánovali ste si rekonštrukciu bytu alebo rodinného domu a premýšľate, kde na to vezmete dostatok financií za čo najvýhodnejších podmienok?

10 krokov ako spoľahlivo zlikvidovať pleseň

27.3.2015
Plesne sú všade. V zimných a chladných mesiacoch, keď sa menej vetrá, ich lákajú vlhké a teplé zákutia, ako sú miesta okolo okien, dverí, kuchyne alebo kúpeľne. Spočiatku vyzerajú neškodne, ale verte, že dokážu spôsobiť závažné ochorenia. 

Hobby magazín Postav dom, zasaď strom č. 12/2015

26.3.2015
V sobotu 28. marca pestovateľ Kamil Kováč z Paty s pustí do vysievania paprík. Danka Tótová, lektorka kreatívnych kurzov, pripraví farebné veľkonočné kraslice pre kúpačov. Floristka Jarka Bálintová naaranžuje nevšednú kvetinovú dekoráciu na Veľkú noc. Lucia Legathová zo Žiaru nad Hronom ...

KMB SENDWIX – murivo s vynikajúcimi vlastnosťami

26.3.2015
Každý investor má určite úplne jasnú predstavu o tom, čo očakáva od svojho budúceho domu. Mal by byť dostatočne pevný, zároveň priestranný a pritom hlavne úsporný. Rozumným riešením je sendvičové murivo KMB SENDWIX.
všetky články všetky komentáre