NOVEMBROVÉ vydanie UROB SI SÁM v predaji

22.10.2014
Ako skrášliť hroby? Sedem krásnych rastlín na úpravu hrobov! Postup pri ich výsadbe. Zisťovali sme, koľko stojí pohreb a ako naň vybaviť finančný príspevok. Podrobný postup stavby drevenej udiarne! Že drevený jeleň do záhrady je vhodný ako vianočná dekorácia? Veru áno! Vysaďte si dreviny, ktoré ...

Trvácna debnička z dreva nielen na náradie

17.10.2014
Je natoľko pevná, že unesie ťarchu dielenského náradia, ak s ním potrebujete pracovať v garáži či vonku. Záhradkári ju využijú na prenášanie priesad a drobných pomôcok. Výroba trvácnej debničky s rukoväťou je lacná a nezaberie mnoho času.

Ako znížiť náklady na kúrenie? Kozubom alebo pecou?

16.10.2014
Mnohí hľadajú ekonomické alternatívy, ako znížiť náklady na kúrenie. Riešenie je poruke. Kozubové pece a kozuby sú jednoduché zariadenia, nenáročné na údržbu a navyše ÚSPORNÉ. Využívajú sa najmä ako doplnkový zdroj tepla.

Katalóg Rodinné domy jeseň/zima 2014 v predaji

16.10.2014
V publikácii je prezentovaných 166 riešení rodinných domov z produkcie 32 rozličných slovenských architektonických ateliérov.

Ako vyrobiť násadu na kladivo

15.10.2014
Starým kladivám sa to stáva často. Násada zostarne a zlyhá vždy vtedy, keď to najmenej potrebujete. Náhradnú si môžete vyrobiť v priebehu pár desiatok minút. Ak máte k dispozícii TVRDÉ drevo, akým je buk alebo jaseň, akoby ste už NOVÚ násadu mali hotovú.
všetky články
Komentáre
Najnovšie
Najdiskutovanejšie
všetky komentáre