Rekonštrukcia v domácnosti? Nepodceňujte prípravu

29.1.2015
Pri rekonštrukciách našich domovov sa tešia veľkej popularite najmä stavebné firmy, či partie známych. Ak však ide o menšie zásahy, mali by sme opäť využiť aj vlastnú šikovnosť. Nejde tak len o spôsob ako ušetriť, no aj sa niečo naučiť. 

Hobby magazín Postav dom, zasaď strom č. 4/2015

29.1.2015
V sobotu 31. januára odborník zo SOŠ záhradníckej v Malinove vám poradí s pestovaním a rozmnožovaním okrasného paviniča. Peter Molnár, špecialista na lepenie a tmelenie vám pomôže s lepením skriniek z rôznych materiálov v interiéri. Andrej Danek, pestovateľ exotického ovocia vám ukáže ...

Uzatvorenie zmluvy o stavebnom sporení pre dieťa do jedného roka zadarmo

28.1.2015
Stavebné sporenie ponúka výhody pre každého. V Prvej stavebnej sporiteľni je teraz uzatvorenie zmluvy pre dieťa do jedného roka od jeho narodenia úplne zadarmo. 

Aby Vám domov dal to, čo potrebujete

26.1.2015
Po návrate z práce nás zväčša čakajú aj povinnosti okolo domácnosti. Práve pre našu vyťaženosť však hľadáme spôsoby, ako si aj túto prácu uľahčiť. Upratovanie, varenie, či žehlenie si tak môžeme skresať na nevyhnutné minimum, no ani dostatok času na relax Vám nemusí vyhovovať.

Ako opraviť sadrokartónovú stenu

26.1.2015
Pri hravých deťoch nie je v bezpečí žiadna sadrokartónová priečka, najmä nie tá pri dverách. Ak kľučka po opakovaných nárazoch prerazí dieru do výplňovej tabule, žiada si to spoľahlivú opravu. Vďaka záplatám vystuženým hliníkovým plechom to ide RÝCHLO a spoľahlivo.
všetky články
Komentáre
Najnovšie
Najdiskutovanejšie
všetky komentáre