Veľký formát za výhodnú cenu

17.4.2014
Pri výbere strešnej krytiny treba mať vysoké nároky: na funkčnosť i estetiku. V prípade keramickej škridly však zohráva významnú úlohu aj cena. Dobrá správa prichádza od nemeckého výrobcu pálenej strešnej krytiny Creaton. Nová veľkoformátová posuvná škridla Titania prináša kvalitu za výhodnú ...

Gabióny od výrobcu MACCAFERRI

17.4.2014
Gabiony zo zváraných panelov sú veľmi obľúbené pri záhradnej architektúre ale aj v architektúre všeobecne. Ich výhodou je veľmi rýchla montáž, príjemný vzhľad a dokonalé sa začlenenie do prírodného prostredia ako aj ich rôznorodé použitie. Je možné ich použiť aj ako obklad budov, ríms, svahov ...

Strechár radí: Aká by mala byť kvalitná strecha?

16.4.2014
Strecha sa nekupuje na jednu sezónu. Je dlhodobou investíciou a kladú sa na ňu vysoké nároky. Moderná strecha by nemala byť len pekná, nestačí, aby chránila pred nepriazňou počasia,musí spĺňať aj mnoho ďalších a dôležitých požiadaviek, na ktoré by sme nemali zabúdať!

Tatramat odovzdal výhercom súťaže poukazy na víkendové pobyty v Tatrách

15.4.2014
Hlavnú cenu spotrebiteľskej súťaže o víkendové pobyty v Tatrách získali  pán Pavol z Lovčice, pani Lýdia z Liptovského Mikuláša a pán Štefan z Klčova.

Škandinávsky dizajn vládne i strechám a fasádam

14.4.2014
Severskej architektúre dominuje hlavne funkčný a čistý dizajn, ktorý kombinuje prírodné a ľahko recyklovateľné materiály, akými sú drevo, oceľ a sklo. 
všetky články všetky komentáre