Augustový Môj dom už v predaji

03.8.2015
Užite si s nami naplno zvyšok leta! V najnovšom čísle časopisu Môj dom nájdete hromadu inšpirácií, ako si doma či na chalupe vytvoriť sviežu letnú náladu, aj ako si usporiadať potrebné drobnosti. Zavedieme vás na návštevu do originálnych bytov a domov z celého sveta, pomôžeme vám vystrojiť ...

Ako orezať staršiu brezu

02.8.2015
Na záhrade mám staršiu brezu. Je už dosť vysoká a pri silnejšom vetre z nej opadávajú konáriky. Túto jar ma nemilo prekvapila. Vrcholec stromu (konáre už od 15 cm) sa nezazelenal. Sused ma upozornil, že ju treba orezať, lebo v prípade búrky by padnuté konáre mohli ohroziť jeho hospodársku ...

Čo so zakvitnutou meruzalkou

01.8.2015
Egreš zakvitol celými súkvetiami. Neviem, čo anomáliu spôsobilo a čo mám s kvetmi urobiť. Mám ich preriediť, aby sa stromček nevysilil, alebo to mám nechať na prírodu? (Rudolf M., Piešťany)

5 zaujímavostí o používaní tepelného čerpadla pre ohrev teplej vody

31.7.2015
Možností, ako zohrievať v domácnosti teplú vodu, je mnoho. No ak hľadáte úsporné, šikovné a nenáročné riešenie, porozmýšľajte nad tepelným čerpadlo. Povieme vám o jeho výhodách a funkciách niečo viac.

Svieži letný dezert z marhúľ a banánov

28.7.2015
Počas horúcich dní si takmer každý z nás radšej dopraje ľahké a svieže dezerty. Nepečený marhuľovo-banánový dezert je plný vitamínov, vlákniny a vápnika a jeho príprava zaberie približne 10-15 minút. Táto osviežujúca bleskovka je vhodná aj pre celiatikov, keďže neobsahuje lepok.
všetky články
Komentáre
Najnovšie
Najdiskutovanejšie
všetky komentáre
Najnovšie knihy a časopisy

TV program Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály www.telkac.sk

Reklama